عنوان پیشرفته

تعمیر جک بازویی درب برقی

تعمیرجک بازویی

یکی از تکنولوژی های روز جهان که تقریبا تمام مردم با آن سروکار دارند درب های اتوماتیک پارکینگی می باشد وگاهاً پیش می آید که هنگام ورود یا خروج از پارکینگ کار نکند و شما متقاباً در صدد رفع عیب بر آید، ما به شما کمک خواهیم کرد که عیب و ایراد جک خود را شناسایی کنید و آن را تعمیرجک بازویی نمائید.

برق دستگاه را چک کنید

ابتدایی ترین کار بعد از باز نشدن درب بازویی پارکینگی چک کردن برق دستگاه می باشد چون ممکن است برق منطقه ای یا فیوز مربوط به جک قطع شده باشد.

اگر از وصل برق ساختمان اطمینان حاصل کردید و فیوز جک قطع شده بود، با احتیاط فیوز را وصل نمایئد و اگر دوباره فیوز قطع کرد به این معناست که دستگاه جک برقی شما دچار اتصالی شده است و چون دستگاه با برق 220 ولت کار می کند پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری آسیب جدی به دستگاه با تعمیر کار جک پارکینگ تماس بگیرید.

بعد از اطمینان وصل بودن برق دستگاه باید ریموت خود را بررسی قرار دهید اگر چراغ ریموتتان روشن نمی شود یا نور کم رنگی دارد ایراد از باتری ریموت شماست و با تعویض باتری احتمال زیاد مشکل شما برطرف خواهد شد.

چنانچه با تعویض باتری ریموت ایراد رفع نشد باید ریموت چک شود که آیا کد آن از روی دستگاه پاک شده است یا اینکه ریموت مشکل اساسی دارد و باید ریموت را تعویض کرد.

شکستگی جک یا نگهدارنده های جک را چک کنید

شکستگی جک و نگهدارنده آن به ندرت پیش می آید و می توان آن را با چشم تشخیص داد، معمولا فشار مضاعف بر خلاف حرکت جک باعث می شود که ماردون یا پوسته جک شکسته شود و یا اگر جوش یا سر جک ضعیف شده باشد باعث شکسته شدنشان می شود.

اگر به چنین مشکلات برخورد کردید می تواننید از تکنسین های الوند درب سپاهان کمک بگیرید تا جک شما را به بهترین شکل تعمیر و عیب آن را برطرف نمایند.

چشم الکترونیکی

پس از چک کردن موارد قبل و نبودن عیب و در صورتی که درب پارکینگ شما باز می شود اما دیگر بسته نمی شود باید چشم های الکترونیکی خود را چک کنید.

چشم الکترونیکی درب از دو فتوسل بصورت فرستنده و گیرنده تشکیل شده است که ایمنی درب شما را تامین می کند و از آسیب دیدن خودروی شما جلوگیری می کند.

ابتدا چک کنید که چشم های شما شکسته نشده باشد و سپس مطمئن شوید که هر دو چشم روبه روی یکدیگر قرار گرفته اند، پس از آن اگر قاب روی چشم کثیف شده است آن را تمیز کنید.

در مرحله آخر مطمئن شوید نور خورشید روی چشم ها نتابد، اگر دید با سایه انداختن بر روی چشم که نور خورشید بر روی آن می تابد چشم ها درست عمل کرد و درب بسته شد مطمئن شوید چشم الکترونیکی شما به نور آفتاب حساس شده است.

که در این صورت باید سایبانی برای آن درست کنید که در کوتاه مدت جواب می دهد و یا اینکه چشم الکترونیکی ضد نور آفتاب تهیه کنید.

شرکت الوند درب سپاهان نماینده انحصاری محصولات آتی بین در استان اصفهان، چشم الکترونیکی سازگار با زاویه و نور آفتاب دارای سیگنال کد دهی شده را به شما پیشنهاد می دهد.

این چشم دیجیتال می باشد و دارای 18 ماه گارانتی بدون قید و شرط می باشد. 

مدار فرمان

یکی از نادر ترین مشکلات درب برقی مربوط به مدار فرمان یا مرکز فرمان درب برقی می باشد، این مشکل به دلیل اتصالی یا نوسانات برق رخ می دهد.

بعد از چک کردن چهار مورد قبلی گوش خود را نزدیک جعبه فرمان کنید و ریموت را فشار دهید اگر صدای رله را شنیدید مطمئن می شوید که برق مدار فرمان وصل می باشد و ممکن است قطعات الکترونیکی داخل آسیب دیده باشد که در این صورت نیاز به کارشناسی دقیق تر تعمیرکار درب برقی را دارد.

خرابی جک های درب

اگر ریموت را زدید و صدای غیر عادی مانند در جا کار کردن جک یا کم شدن باز و بسته کردن درب نظر شما را جلب کرد ایراد از بازوها می باشد.

در این حالت ممکن است چرخ دنده های متصل به ماردون یا موتور جک ایراد داشته باشد که پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت با سرویس کار تماس بگیرید.

قطعی سیم کشی جک ها

امکان دارد در طول زمان سیم ها و کابل های استفاده شده در مدار دچار فرسودگی و اتصالی شوند که در این صورت فیوز مینیاتوری اصلی درب قطع می شود، اگر قسمت اتصالی مشخص است  10 سانتی متر قبل و بعد از نقطه اتصالی سیم را جدا کنید و دوباره سیم ها را به یکدیگر متصل کنید و آن را لحیم و چسب نمائید.

اگر هم محل اتصالی را پیدا نکردید از وصل فیوز خود داری کرده و با شرکت الوند درب سپاهان در اصفهان تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه این شرکت در اسرع وقت ایراد درب شما را رفع نمایند.

بنابراین، معمولاً با گذشت زمان، جک پارکینگی برقی نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد. شرکت الوند درب سپاهان در اصفهان با سابقه بیش از 1۰ سال در ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع درب و جک های برقی، آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در اصفهان و سراسر ایران می باشد. همچنین با استفاده از تجربه و دانش فنی خود، بهترین راه حل ها را برای تعمیر و عیب یابی جک های برقی پارکینگی ارائه می دهد. اگر به دنبال راه حل هایی هستید تا جک پارکینگی برقی خود را در تمام زمینه ها تعمیر و نگهداری کنید، با شرکت الوند درب سپاهان اصفهان تماس بگیرید تا همین امروز نیازهای خود را به ما بسپارید و خدمات با کیفیت ما را تجربه کنید.

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

مشاوره درب اتوماتیک رایگان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.

ضمانت نامه معتبر

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.