انواع درب های اتوماتیک پارکینگی
انواع درب های اتوماتیک پارکینگی
الوند درب سپاهان ارائه دهنده انواع درب های موتور های زیر سقفی و سکشنال
انواع موتور کرکره برقی
انواع موتور کرکره برقی
الوند درب سپاهان ارائه دهنده موتور کرکره برقی
انواع موتور های بازویی
انواع موتور های بازویی
فروش و نصب و راه اندازی دربهای اتوماتیک بازویی
انواع اپراتور درب شیشه ای
انواع اپراتور درب شیشه ای
الوند درب سپاهان ارائه دهنده انواع قطعات درب های اپراتور شیشه ای

درب ریلی با توجه به موقعیت مکانی نصب و وزن لنگه ها، با سرعت های معینی باز و بسته می شوند. درب ورودی پارکینگ ها و ورودی کارخانه های بزرگ با سرعت کمتری باز و بسته می شوند اما به موتور درب ریلی قوی تری نیاز دارند زیرا وزن لنگه های این درب ها بسیار زیاد است.

درب پارکینگی گلدن گیت در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می شود.

درب های اتوماتیک شیشه ای در اصفهان در مدل ها و رنگ های مختلف قابلیت هماهنگی با ساختمان شما را دارد.

زمانی که شما از درب اتوماتیک استفاده می کنید به مشتریان خویش این امکان را می دهید که دسترسی سریعتری به فروشگاه یا رستوران شما داشته باشند.

موتورها در درب سکشنال با تامین نیروی اولیه، باعث باز شدن یا جمع شدن پنل ها زیر سقف میگردد. این موتورها بسته به ابعاد و وزن کلی درب دارای نیوتن های مختلفی می باشد که همواره باید درست انتخاب تا فشار وارده بر موتور در طولانی مدت باعث خرابی آن نشود.

جک برقی یکی از انواع درب‌های اتوماتیک است که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است که خود نیز انواع مختلفی دارد. کاربرد جک برقی بیشتر برای درب‌های پارکینگ‌ها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و مجتمع‌های تجاری بزرگ است که هم امنیت بیشتری فراهم می‌کند و هم باعث رفاه می‌شود.

Automatic door flasher

فلاشر درب اتوماتیک، لامپی نارنجی رنگ می باشد که معمولا در قسمت بالای درب اتوماتیک نصب می شود. وظیفه فلاشر، اعلام وضعیت فعلی درب اتوماتیک به عابرین است و آنها را از وضعیت درب، آگاه می کند.

Automatic door eye

چشمی درب اتوماتیک یکی از مهمترین اجزای درب برقی است که با نام های دیگری مانند فتوسل، چشمی ضد برخورد و سنسور درب پارکینگ نیز از آن یاد می شود. از این قطعه برای جلوگیری از برخورد با موانع در هنگام باز و بسته شدن درب استفاده می شود.

Automatic door power supply

باتری درب های برقی یک نوع منبع تغذیه محسوب می شوند که به آن ها یو پی اس (UPS) یا باتری کرکره برقی گفته می شود. ساختار این دسته از باتری ها به شکل یک جعبه می باشد.

انتخاب موتور کرکره برقی به دلیل تنوع زیاد مدل و نوع کارکرد آنها یکی از سخت‌ترین انتخاب ها می باشد اما اگر نیازهای اساسی خود را مشخص کنید و بدانید دقیقاً دنبال چه نوع کرکره برقی و با چه امکاناتی هستید کار ساده‌تری را جهت انتخاب نوع موتور کرکره برقی پیش رو خواهید داشت.

موتور کرکره برقی توبلار

موتور توبلار بعد از موتور ساید یکی از پرمصرف ترین موتور های موجود در بازار می باشد این موتورها به دلیل اینکه داخل لوله نصب می گردد تقریبا هیچ فضایی را اشغال نمی کنند

لوازم درب های اتوماتیک