تعمیر و عیب یابی موتور درب های اتوماتیک ریلی

تعمیر درب ریلی پارکینگ اصفهان

امروز می‌خواهیم درباره تعمیر درب ریلی پارکینگ اصفهان و مشکلاتی که در عملکرد آنها بوجود می‌آیند، صحبت کنیم. در شرکت الوند درب سپاهان، ما به عنوان یکی از بزرگترین تامین‌کنندگان درب‌های ریلی در ایران، با نصب و راه‌اندازی درب‌های ریلی در اصفهان سروکار داریم.

موتورهای درب ریلی دارای انواع مختلفی هستند که در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم. همچنین، ما راهکارهایی برای برطرف کردن عیب و ایرادهای موتورهای ریلی به شما خواهیم آموزش داد تا در صورت نیاز، بتوانید به سادگی خرابی را شناسایی کرده و آن را برطرف نمایید.

با این مقاله، می‌توانید مشکلاتی که در عملکرد دستگاه جک ریلی پارکینگی به وجود می‌آیند را شناخته و راهکارهایی را برای رفع آن‌ها پیدا کنید. همچنین، ما به شما نکاتی مفید در مورد نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های ریلی نیز خواهیم گفت.

امیدواریم که با این مقاله، به شما بتوانیم کمک کنیم تا مشکلاتی که با درب ریلی خود مواجه می‌شوید را برطرف کرده و از عملکرد بهتر و راحت‌تر دستگاه خود لذت ببرید.

عمل نکردن موتور جک ریلی

گاهی اوقات اتفاق می‌افتد که پس از فشار دادن دکمه‌های ریموت، درب باز نمی‌شود و هیچ علامتی از عملکرد دستگاه نشان نمی‌دهد. در چنین شرایطی، ابتدا وجود برق در دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه برق می‌گیرد.

پس از اطمینان از وجود برق، احتمالاً مشکل از ریموت است. یکی از دلایل ممکن مشکل در ریموت، خرابی باتری آن است. در این صورت، با تعویض باتری، مشکل شما حل خواهد شد.

درب به سختی حرکت می کند​

درب، با موتور ریلی خیلی سخت حرکت می کند، و این مشکل در فصل های مختلف از سال، به خصوص در تابستان و زمستان مشاهده می شود. در فصل تابستان، درب ریلی به دلیل گرمای هوا، افتادگی شدیدی پیدا کرده و فاصله استاندارد بین دنده شونه و چرخ دنده موتور کم شده است که باعث تماس شدید آنها با هم شده و گیربکس موتور را خراب کرده است.

در فصل زمستان نیز، غلطک های زیر درب خشک شده و باعث ایجاد فشار زیادی بر موتور می شوند، ولی با روغن زدن به غلطک ها و بلبرینگ بالا، موتور برقی درب راحت تر می تواند درب را باز و بسته کند.

این مشکل، یکی از مهمترین عیب های درب اتوماتیک ریلی است و اگر به سرعت آن را رفع نکنید، موتور درب ریلی شما آسیب جدی خواهد دید.

تعمیر درب ریلی توسط متخصصان الوند درب سپاهان

داغ کردن موتور دنده شانه ای ​

بعضی اوقات در ساختمان‌های پرتردد، شاهد آن هستیم که درب موتور ریلی چند بار باز و بسته می‌شود، اما در ابتدا، انتها، یا حتی وسط درب متوقف می‌شود و دیگر کار نمی‌کند.

این مشکل زمانی ایجاد می‌شود که استاتور موتور دچار استحکام شدیدی شود و پس از چند بار باز و بسته شدن، با آزادسازی متوجه بهبود عملکرد خود می‌شود. بهتر است در چنین شرایطی، به تعمیر موتور ریلی اقدام کنید.

 

داغ کردن موتور ریلی

موتور کار می کند اما درب حرکت نمی کند​

درب اتوماتیک ریلی شما ممکن است در حالتی که موتور کار می‌کند، حرکت نکند. این مشکل دو دلیل می‌تواند داشته باشد: اولاً، موتور در حالت خلاص قرار دارد و برای حرکت دادن درب، باید دستگاه را با کلید یا آچار آلن به حالت برقی درآورید.

دوماً، سیستم انتقال قدرت موتور به چرخ دنده موتور درب ریلی شما ممکن است خراب شده باشد. در این صورت، بهتر است با کارشناسان الوند درب سپاهان تماس بگیرید تا به صورت حرفه‌ای، ایراد موتور ریلی شما را برطرف کنند.

تعمیر درب ریلی در اصفهان

درست کار نکردن درب و عیب در پردازش سیگنال دریافتی

با گذشت زمان، مشاهده می شود که کاربران درب های اتوماتیک با عملکرد نادرست آنها مواجه می شوند. در بعضی موارد، درب ها در ابتدا و انتها ضربه می زنند، سرعت آهسته یا حتی اتوکلوز درستی را ندارند. این مشکلات بدلیل وجود خرابی در مرکز فرمان موتور به وجود می آیند که با برنامه دهی مجدد، می توان این مشکلات را برطرف کرد.

آخرین نکته

درب‌های ریلی اتوماتیک با متنوع بودن مدل‌ها و همچنین قدرت‌های خاصی که دارند، انتخاب‌های متفاوتی را برای شرایط مختلف درب‌ها فراهم می‌کنند. به همین دلیل، در صورتی که انتخاب مناسبی را انجام ندهید، ممکن است هزینه بیشتری را تحمل کنید.

مراقبت و تعمیر منظم موتور درب‌های اتوماتیک ریلی همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های ناگهانی جایگزینی قطعات را کاهش دهید. با توجه به مزایای این فرآیند همواره سعی کنید تعمیر و عیب‌یابی منظم موتور درب‌های اتوماتیک ریلی خانه خود را در زمان نیاز به صورت کامل عملکردی نگه دارید

شرکت تخصصی الوند درب سپاهان با داشتن ده سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی نصب و تعمیر درب‌های ریلی اتوماتیک، یکی از قدرتمند‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌ی درب‌های اتوماتیک است. با ارائه‌ی موتورهای پر قدرت و خدمات پس از فروش با قطعات اصلی تضمین شده، این شرکت به مشتریان خود راحتی و آرامش را فراهم می‌کند.

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

مشاوره درب اتوماتیک رایگان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.

ضمانت نامه معتبر

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.