درباره ما

شرکت الوند درب سپاهان

شرکت الوند درب سپاهان به عنوان یک شرکت فنی و مهندسی، از سال 1391 درب سپاهان فعالیت خود را آغاز کرده است و با بهره‌گیری از دانش و نیروی جوان و متعهد، یکی از بزرگترین شرکت‌های درب اتوماتیک در استان اصفهان شده است. این شرکت آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم می‌باشد.

شرکت الوند درب سپاهان برای بهبود کیفیت خدمات خود، با ارگان‌های دولتی اعم از شهرداری و آتش نشانی همکاری می‌کند و با ارائه اجناس و خدمات بی‌نظیر، توانسته یک شرکت تراز اول در زمینه درب‌های اتوماتیک و فروش انواع جک‌های برقی با بهترین متریال و بهترین قیمت در سطح استان اصفهان شود.

استراتژی و چشم انداز

این شرکت برای فعالیت تخصصی خود در زمینه درب های اتوماتیک، از جمله درب کرکره ای، درب پارکینگی اتوماتیک، درب ریلی اتوماتیک، درب شیشه ای اتوماتیک و راهبند اتوماتیک، متمرکز شده است.

اخلاق حرفه ای و مشتری مداری، اعتبار کار ماست

شرکت الوند درب سپاهان با انتخاب شعار خود، نشان داده که در سالیان گذشته با مسئولیت پذیری و اخلاق حرفه ای، همواره به رضایت مشتریان خود اهمیت داده است. در این شرکت، مشتری مداری اصلی در اجرای کار به کار گرفته شده و با مشاوره های تخصصی و ارائه بهترین دستگاه های بروز با متریال عالی و خدمات با کیفیت و تضمین شده، سعی شده است تا رضایت مشتریان را بهبود بخشید.