موتور های کرکره برقی

موتور کرکره برقی در اصفهان

به دنیایی از تکنولوژی و امکانات جدید و پیشرفته وارد شده‌ایم که بدون آنها از بسیاری از امور عادی روزمره‌مان نمی‌توانیم استفاده کنیم. یکی از این امور، وجود موتور کرکره برقی است که به کمک آن می‌توانیم کرکره‌های خانه‌مان را با یک کلیک روی دکمه کنترل کنیم.

در اصفهان، موتور کرکره برقی بازار پر رونقی دارد. ولی یکی از قسمت های حیاتی آن، موتور کرکره است که عملکرد درب را تحت تأثیر قرار می دهد. امروزه، موتور های کرکره به سه نوع، یعنی موتور سانترال، موتور توبلار و موتور ساید تقسیم می شوند که هر کدام نسبت به وزن، شرایط محیطی و فضا بهترین گزینه را برای استفاده درب ارائه می نماید.

 شرکت الونددرب سپاهان با توجه به شرایط محیطی، تردد و میزان استفاده درب، بهترین موتور درب کرکره را با گارانتی معتبر برای شما پیشنهاد خواهد داد.

در ادامه، مزایا و معایب هر نوع از موتور های کرکره برقی را برای شما شرح می دهیم.

موتور سانترال

یکی از ابتدایی‌ترین موتورهای تولید شده، موتور سانترال یا مرکزی، جهت برقی کردن درب‌های رول آپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موتور با توان بالا و سرعت بالا، به همراه فنرهایی که روی درب نصب شده، درب را باز و بسته می‌کند. یکی از موارد استفاده این موتورها، برقی کردن درب‌های قدیمی و سنتی مثل درب زنبوری است. برای افرادی که تمایل به تبدیل این نوع از درب‌ها به درب برقی دارند، استفاده از این نوع موتور بهترین گزینه می‌باشد. با اضافه کردن یک موتور سانترال، نیازی به تعویض درب نمی‌باشد و به راحتی می‌توان آن را به یک درب اتوماتیک تبدیل نمود. این نوع موتور در مارک های مختلف با دو وزن 180 نیوتن و 280 نیوتن تولید می‌شود.

موتور کرکره برقی سانترال در اصفهان

مزایا موتور سانترال

معایب موتور سانترال

با توجه به نیاز موتور سانترال به کمک فنر های موجود در درب، شکستن هر کدام از فنرها می تواند به موتور فشار بیش از 40 کیلوگرم وارد کند. این مسئله باعث شکست و خرابی چرخ دنده های طوق موتور می شود که هزینه تعمیر و خدمات زیادی را در پی دارد.

با توجه به این مشکلات، نمونه موتور سانترال در چندین سال گذشته به دلیل خرابی، عیب زیاد و هزینه بالا منسوخ شده است و شرکت ها از نصب آن خودداری می کنند.

کرکره برقی سانترال در اصفهان
معایب موتور سانترال

موتور توبلار کرکره برقی در اصفهان

با توجه به قابلیت های فراوانی که موتور توبلار برای کاربران دارد، این محصول از طرف مشتریان و سازندگان ساختمانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. موتور توبلار با توجه به کاربری که از آن برای درب های کم تردد استفاده می شود، می تواند به یکی از بهترین راه حل های داخلی منزل، مغازه، اداره و غیره تبدیل شود.

 با توجه به اینکه این موتورها در داخل لوله نصب می شوند، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به عنوان یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند برای معماران با دکوراسیون داخلی مهم باشد، پیشنهاد می گردد.

 علاوه بر این، با توجه به وزن پایین و توان موتورهای توبلار، می توان این موتورها را برای درب هایی با ارتفاع و عرض بالا نیز استفاده کرد. با توجه به مزایا و امکاناتی که این موتورها دارند، پیشنهاد می شود که پیش از خرید، بهبود و یا تعمیر درب، از این پیشرفته ترین محصولات بهره بگیرید.

موتور توبلار در دو نوع کلی با وزن سبک و صنعتی ساخته می‌شود که وزن سبک آن در بازه 30 الی 140 نیوتن قرار دارد و وزن صنعتی آن تا 300 نیوتن تحمل وزن دارد.

این موتورها را می‌توان به صورت معمولی و دارای برق ذخیره خریداری کرد.استفاده از نمونه سبک از این موتور برای درب‌های کم ارتفاع و طول، مانند مغازه‌ها و خانه‌هایی با تردد کم در طول روز، مناسب است.

از طرفی، نمونه صنعتی این موتور به خاطر توان بالایش، در درب‌های با عرض و ارتفاع بالا نیز استفاده می‌شود.طول نمونه پیشنهادی از این موتور حدود 50 تا 60 سانتی‌متر است و در داخل لوله 90 قرار می‌گیرد. به همین علت، برای نمونه صنعتی نیاز به لوله با قطر 110 وجود دارد.

در کل، استفاده از این نمونه موتورها در درب‌های با تردد کم و وزن کم پیشنهاد می‌شود.

موتور درب کرکره برقی در اصفهان
موتور توبلار درب کرکره ای در اصفهان

اجزای تشکیل دهنده موتور توبلار​

موتور کرکره برقی در اصفهان
قیمت موتور توبلار در اصفهان

موتور ساید کرکره برقی در اصفهان

در شهر اصفهان نیز موتور ساید کرکره برقی با توجه به قابلیت نصب دو طرفه آن، در تعداد زیادی از درب های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. با رشد روز افزون این صنعت، استفاده از موتور ساید کرکره برقی جای خود را به عنوان یک ابزار کارآمد و کم هزینه برای درب های اتوماتیک گرفته است.

به طور خلاصه، موتور ساید کرکره برقی در اصفهان و سایر شهرهای ایران به عنوان یک نوآوری برای درب های اتوماتیک، مورد توجه قرار گرفته و در بسیاری از مکان‌های پرتردد همچون پاساژ‌ها و درب‌های پارکینگ منازل، درب‌های سوله و درب‌های کارخانجات، موتورهای ساید کرکره به دلیل توان بالا و قدرت زیاد مورد توجه قرار گرفته‌اند.

این موتورها با توان‌های 300، 350، 500، 600، 800، 1000 و 1200 نیوتن با طرح و ساخت از دو نوع سیم پیچ مس و سیم پیچ آلومینیوم به بازار عرضه می‌شوند. این موتورها به سادگی و بدون هیچ محدودیت وزنی می‌توانند در هر محلی استفاده شوند.

موتور ساید درب برقی در اصفهان
موتور ساید درب برقی کرکره ای در اصفهان

این موتور در دو ولتاژ 220 ولت و 24 ولت تولید می‌شود. تفاوت این دو ولتاژ در این است که پس از وقفه برق، برای موتوری با ولتاژ 24 ولت وجود داشتن 2 باتری بک‌آپ، امکان باز و بسته کردن در را چندین بار وجود دارد. در مورد موتور 220 ولت نیز نگران نباشید؛ زیرا طراحان زنجیری را بر روی آن قرار داده‌اند تا در صورت ضرورت، با استفاده از آن، باز و بسته کردن در را به راحتی انجام دهید.

با وجود این مزایا، تنها نقطه ضعفی که می توان به این موتور نسبت داد، اشغال فضای بیشتر نسبت به موتور توبلار و سانترال است. با این حال، در سال های اخیر، این نوع موتورها به عنوان پرفروش ترین و بهترین موتورهای کرکره برقی شناخته شده اند.

موتور ساید درب کرکره در اصفهان
بهترین موتور ساید کرکره برقی در اصفهان

به طور خلاصه، موتور کرکره برقی در اصفهان یکی از تجهیزات پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز و مشاغل عاملی مانند خدماتی و تجاری است. این موتورها به راحتی نصب می‌شوند و قابلیت کنترل از راه دور و سرعتهای متفاوت دارند. با توجه به برخی از مزایای قابل ملاحظه این موتورها، همیشه ارزش دیدن و بررسی آن‌ها را دارند. امیدواریم این پست در بررسی موتور کرکره برقی در اصفهان به شما کمک کرده باشد و موفق باشید!

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

ارائه کیفیت محصول شرکت الوند درب سپاهان

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

تنوع محصولات درب برقی در شرکت الوند درب سپاهان

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

ارائه مشاوره درب های اتوماتیک در اصفهان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.

ضمانت نامه معتبر

به منظوراطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

خدمات پس از فروش درب اتوماتیک در اصفهان

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تحویل به موقع درب اتوماتیک در اصفهان

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.