نصب جک بازویی

نصب درب برقی پارکینگ اصفهان

اگر می‌خواهید درب خود را با استفاده از نصب جک بازویی برای پارکینگ خودروتان امن‌تر و راحت‌تر کنید، نصب جک بازویی بسیار مهم است و باید به موارد زیر توجه کنید:

1. انتخاب زاویۀ درست

قبل از نصب جک برقی، باید به دقت محل نصب را بررسی کنید. باید زاویۀ درستی انتخاب کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از درب خودتان بدست آورید.

2. استفاده از تکنسین با تجربه

برای نصب جک برقی، باید از تکنسین با تجربه و ماهر استفاده کنید، زیرا ۵۰ درصد از صحیح کارکرد درب، عمر بالای جک برقی و… بستگی به نصب و راه‌اندازی استاندارد توسط تکنسین با تجربه و ماهر دارد.

3. نوع جک برقی

نوع جک برقی را با توجه به نوع درب و ابعاد آن انتخاب کنید. باید به مواد ساخت جک برقی نیز توجه کنید و این مهم است که جکی را انتخاب کنید که هم پویا است و از طریق برق یا آداپتور به تغذیه می‌شود.

نصب جک بازویی در اصفهان

بدون شک، می‌توان این را تأیید کرد که 50 درصد از صحیح کار کردن درب، عمر طولانی جک برقی، عملکرد بسیار نرم جک برقی و … به تنظیم و راه‌اندازی استاندارد توسط تکنسین با تجربه و مهارت بستگی دارد. این تکنسین‌ها با توجه به شرایط درب، به نصب درب برقی پارکینگ اصفهان می‌پردازند و برای نصب بدون مشکل جک برقی، موارد زیر رعایت و به دقت انجام می‌شود.

بررسی قرارگیری جک و برطرف نمودن موانع

هدف از نصب جک بازویی، ایمنی و راحتی در استفاده از پارکینگ خودرو است. با این حال، در صورت عدم رعایت اصول قرارگیری جک و برطرف نکردن موانع، ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوید.

برای ابتدای نصب جک بازویی، دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کنید. نوع جک بازویی که نصب می‌کنید، باید به اندازه‌ی دلخواه فاصله بین درب و لولای آنرا فراهم کند. این کار به منظور جلوگیری از درگیری با دیوار پشت درب است. در صورتی که جک بازویی به درستی قرار گرفته باشد، در هنگام باز شدن درب هیچ گونه مانع از جمله دیوار پشت درب وجود نخواهد داشت.

سپس، می‌بایست موانع موجود در فضای پارکینگ را برطرف کنید. مثلا، اگر در فضای پارکینگ خودرو، باریکی‌هایی وجود دارد که با باز کردن درب به مشکل تبدیل می‌شوند، باید آن‌ها را حذف کنید. همچنین، برای جلوگیری از درگیری ناگهانی با دیگر اشیا در فضای پارکینگ، باید مطمئن شوید که کف فضای پارکینگ صاف و هموار است.

با رعایت این اصول، می‌توانید از نصب جک بازویی به بهترین صورت و در مدت زمان طولانی‌تری استفاده کنید.

آکس مناسب با وزن جک

با توجه به راهنمایی دفترچه آکس جک، اندازه بازشدن و وزن، متغیر است. با این حال، برای استفاده از جک به طور حرفه ای، حداقل فضای 13 سانتی‌متر باید برای پایه جک در نظر گرفته شود. همچنین، در صورت استفاده از جک برقی کورس بلند با وزن سنگین، باید توجه کنیم که حدود 22 سانتی‌متر فضا برای آکس جک برقی در نظر گرفته شود.

 

نصب درب برقی پارکینگ

نصب پایه جک و سر جک

بعد از انتخاب یک آکس مناسب برای درب و برطرف کردن هر گونه موانع، ابتدا می‌توانید با شروع جوشکاری پایه جک خود را تأسیس کنید. سپس با استفاده از پین مخصوص، جک را روی پایه خود نصب کنید و با تراز لیزری، آن را به‌صورت تراز درآورده و سر جک را برروی درب جوشکاری کنید.

نصب جک برقی پارکینگ اصفهان

سیم کشی کامل جک ها، چشم الکترونیکی، فلاشر و برق

پس از اتمام جوشکاری بر روی درب، بهتر است با سیم کشی کامل درب اعم‌ از موتورها، چشم الکترونیکی، فلاشر و برق دستگاه را تکمیل کنید.

برای موتورها از کابل 1*3 و برای چشم‌های الکترونیکی از سیم 2 زوج فویل دار 6/0 استفاده کنید. همچنین برای فلاشر، بهتر است از سیم نایلونی برق استفاده شود.

به یاد داشته باشید که تمامی این سیم‌ها باید به داخل جعبه فرمان موتور متصل شوند.

جک درب پارکینگ اصفهان

نصب چشم الکترونیکی در ارتفاع مناسب

هنگامی که سیم‌کشی به پایان رسید، ابتدا باید دستگاه چشم الکترونیکی را نصب که به طور معمول در ارتفاع 50 تا 60 سانتی‌متر از سطح زمین و روبروی هم نصب می‌شود. این دستگاه، با برق 24 ولت تغذیه می‌شود.

نصب فلاشر و برد الکترونیکی و تابلو فرمان

برای نصب فلاشر باید آن را در ارتفاع مناسب و جایی که راننده آن را ببیند نصب کنید، تا راننده بتواند در هنگام باز و بسته شدن درب ماشین، تغییر سیگنال های نوری توسط فلاشر را مشاهده کند.

در مورد نصب جعبه مدار فرمان نیز، باید آن را در جایی که تمامی سیم های موجود در آن قرار دارند، نصب کنید. بهترین گزینه برای جعبه برد الکترونیکی، جعبه واتر بروف است. اما اگر مایلید، می توانید آن را در جعبه برق مناسب نصب کنید که از پوسیدگی جعبه به علت باران و آفتاب جلوگیری می کند

تعمیرجک بازویی در اصفهان

نصب و راه اندازی

بعد از پایان سیم‌کشی و نصب تجهیزات جک، باید جک‌ها را به طور کامل بسته و با استفاده از برد الکترونیکی و بر اساس دفترچه راهنما، مقادیر باز و بسته شدن، اتوکلوز، فشار اولیه و نهایی و قدرت موتور را تنظیم کنید. به عبارت دیگر، باید روشنایی، صدا و حساسیت جک را به صورت دقیق تنظیم نمایید.

حرف آخر

با نگاهی به نصب جک پارکینگ در اصفهان و آشنایی با شرکت الوند درب سپاهان، مشخص است که این شرکت به عنوان تولید کننده انواع درب های صنعتی، داخلی و خارجی، درب های اتوماتیک، جک های پارکینگ و دزدگیرهای امنیتی، انگیزه و تلاش خود را برای ارائه بهترین محصولات و خدمات برای مشتریان خود به نمایش گذاشته است. نصب جک بازویی پارکینگی به عنوان یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت الوند درب سپاهان، با طراحی مناسب و استفاده از بهترین کیفیت، می تواند به سهولت پارکینگ و حمل و نقل افراد و خودروها در شهر اصفهان کمک کند. لذا، شرکت الوند درب سپاهان برای همیشه به عنوان یکی از شرکت های برتر و فعال در زمینه تولید درب های صنعتی و خدمات ارائه شده به مشتریان خود در بازار ایران شناخته می شود.

آنباکس جک های برقی

دو عدد بازو

چراغ چشمک زن (فلاشر)

یک جفت چشم فتوسل خط

دو عدد ریموت کنترل

مدار فرمان به همراه جعبه ضد آب

آچار خلاص کن جک

خلاص کردن جک برقی

خلاصه کردن جک‌های برقی و استفاده از آن‌ها به صورت دستی، بسیار راحت است. این جک‌ها به دو صورت برقی و دستی در بازار موجود هستند.

جک های کلید خور

جک هایی دارای کلید خلاص کن هستند. ابتدا کلید را داخل جک قرار داده و سپس آن را ۹۰ درجه می‌چرخانیم. در ادامه، زبانه را بیرون کشیده و کلید را به همان جهت ۹۰ درجه دیگر بچرخانید. به این ترتیب، جک در حالت خلاص آماده به کار است. برای برگرداندن جک به حالت برقی نیز این کار را به صورت برعکس انجام دهید.

جک های آچار آلن

این نمونه جک ها دارای یک آچار آلن مانند هستند که با قسمتی روی موتور که بصورت شش ضلعی هست درگیر می شود. پس از درگیری آچار را بصورت 180 درجه می تابانیم تا جک بصورت خلاص در آید، برای برقی کردن دوباره جک آچار آلن را به جای خود برگردانید.

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

مشاوره درب اتوماتیک رایگان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.

ضمانت نامه معتبر

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.