راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک در اصفهان

بدون شک واژه راهبند را بسیار شنیده ایم اما افراد بسیار کمی با آن سرکار داشته اند.

همانطور که مشخص است راهبند اتوماتیک بوسیله ای گفته می شود برای کنترل ترافیک و رفت و آمد که در ابتدای کوچه ها یا پارکینگ نصب و تردد از آن منوط به اجازه نگهبان و داشتن ریموت کنترل، اکسس کنترل ها می باشد. در کل راهبند به مجموعه تجهیزاتی گفته می شود که تردد و رفت آمد را کنترل و ساماندهی می کنند.

راهبند ها انواع مختلفی با شرایط کارفرما وجود دارند که دارای 2 نوع اصلی راهبند هیدرولیکی و راهبند مکانیکی می باشند.

نمونه هیدرولیکی اغلب از داخل زمین مانع را خارج می کند و برای مناطق حساس و استراتژیک مورد استفاده قرار می گیرد و در مدل مکانیکی نیز برای امکان پرتردد از جمله درب پارکینگ آپارتمان های با رفت و آمد بالا، پارکینگ های عمومی ابتدای کوچه های خصوصی نصب و استفاده می گردند.

اصفهان یکی از بزرگترین شهرهای ایران است و تقاضای زیادی برای راهبندهای اتوماتیک دارد. انواع مختلفی از راهبندهای اتوماتیک در اصفهان موجود است که می توان از آنها برای کنترل تردد وسایل نقلیه در ورودی و خروجی اماکن مختلف استفاده کرد. شرکت الوند درب سپاهان ارائه دهنده انواع راهبند های ایرانی و خارجی در اصفهان می باشد.

انواع راهبند اتوماتیک

راهبند بازویی(اهرمی)

راهبند بازویی یکی از پر مصرف ترین راهبند ها می باشد که اکثر مورد استفاده قرار می گیرد و اجزای تشکیل دهنده آن یک پایه که داخل آن موتور، برد و فنر و یراق آلات مربوط در آن قرار دارند و یک بوم که از 1.5 متر تا 5 متر نسبت به درخواست مشتری متغیر است.

بوم راهبند پارکینیگی بصورت 90 درجه حرکت کرده و از بالا به پایین و بلعکس حرکت می کند. این راهبند ها دارای موتورهای مختلفی هستند و هر کدام برای تردد های مشخصی طراحی شده اند.

بعضی از راهبند های بازویی نوار LED روی پایه یا بوم خود دارند که در شب باعث جلوگیری از برخورد رانندگان با راهبند برقی می شوند.

راهبند اتوماتیک دراصفهان

راهبند ستونی (بولار) یکی از بالاترین ضریب امنیتی را داراست که برای مکان های امنیتی و حساس استفاده می گردد که جهت کنترل تردد وسایل نقیله استفاده می گردد.

برای نصب راه بند ستونی نیاز به حفر یک چاه به عمق 1.5 متر و عرض1 متر برای فنداسیون نیاز داریم که پایه فولادی راهبند ستونی با بتون ریزی در آن مهار گردد، آلیاژ استفاده از راهبند بتونی فولاد مقاوم شده با روکش استیل می باشد که معمولا ارتفاع خارج شده آن از زمین 80 الی 100 سانتی متر می باشد.

سرعت خارج شدن راهبند ستونی با توجه به مدل و نوع دستگاه از 2 ثانیه الی 10 ثانیه متغیر است و همچنین بر روی راه بند سنسوری وجود دارد که زمانی که اتومبیلی روی آن قرار دارد عمل نکند و به اتومبیل آسیب وارد نشود.

یکی از مزیت این راهبند مقاومت بسیار بالای آن در برابر ضربه است که چنانچه قادر است یک کامیون با وزن تقریبی 70 الی 80 کیلومتر را بصورت کامل متوقف نماید، از این رو به این نمونه راه بند نیز ضد تروریستی می گویند.

راهبند اتوماتیک دراصفهان

راهبند بلوکر (ضد تروریستی)

نام دیگر راهبند بلوکر راهبند ضد تروریستی است که از آن در مکانهای حساس و مهم مانند مراکز تولید انرژی، نیروگاه ها، سفارت خانه ها و مراکز حساس نظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

راهبند ضد تروریستی در واقع یک سد دفاع کننده در برابر حمله ی تجاوزان و تروریست ها با خودروهای زرهی آنها می باشد که با سد کردن و بستن و از بین بردن وسیله نقلیه آنها مانع ورود آنها به مناطق حساس شده است.

راهبند برقی دراصفهان

راهبند های بلوکر با توجه به سفارش ارگان ها طراحی و ساخته می شوند و در مقابل سنگین ترین ضربات مقاومت بالایی دارند و فشاری حدود 40000 الی 90000 کیلوگرم را تحمل می کنند.

سرعت عملکرد این راه بند بین 3 الی 10 ثانیه نسبت به مدل راهبند متغیر است.

راهبند برقی دراصفهان

مزایای راهبند بلوکر یا ضد تروریستی

مقاوم در برابر آتش

مجهز به سیستم هوشمند

اتصال انواع اکسس کنترل ها

مقاومت بالا

راه بند فوق امنیتی

جنس فولاد آب دیده با روکش استیل

ضد رطوبت

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.

ضمانت نامه معتبر

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

مشاوره درب اتوماتیک رایگان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.