سایبان برقی

سایبان برقی در اصفهان

در ساخت سازهای امروزی که فضا یکی از مهمترین دغدغه است سایبان برقی یکی از بهترین راهکارها می باشد.

سایبان برقی یا سایبان اتوماتیک به دلیل طراحی منحصر به فرد در سالهای اخیر با استقبال بی نظیری روبه رو شده است. سایبان دستی جای خود را به سایبان های برقی داده اند چرا که استفاده از آنها بسیار راحت می باشد و کافی است شما را یک ریموت کنترل فرمان باز و بسته شدن را به سایبان برقی بدهید.

قیمت سایبان برقی با توجه با توجه به ابعاد، نوع پارچه یا برزنت مصرفی و موتور و یراق آلات مصرفی متفاوت است.

سایبان برقی در مغازه ها، کافی شاپ ها، حیاط منازل و پنجره هایی که نیاز به نور دارند و آفتاب شدیدی روی آنهاست کاربرد فراوانی دارد.

از مزیت های سایبان برقی تنظیم شیب دلخواه از 10 درجه تا 45 درجه می باشد و یکی از بهترین مزیت های سایبان های اتوماتیک قابل حمل بودن آنها است که در صورت جابه جایی، می توان براحتی آن را جدا کرد و به محل جدید انتقال و نصب کنید.

این سایبان ها از 2 متر تا 3.5 متر بازشو متغیر و عرض آن نیز تا 5 متر قابل ساخت می باشد.

در سایبان برقی از موتور توبلار برای اتوماتیک کردن سایبان استفاده می کنند که قیمت بالاتری نسبت به نوع سایبان های دستی دارند و از آنجایی که فنر هایی در بازوهای باز شوند هست به آنها سایبان فنری نیز گفته می شود.

سایبان اتوماتیک در اصفهان

جنس روکش سایبان

جنس سایبان برقی

روکش PVC یا پلی استر

جنس سایبان برقی

روکش پارچه ای با رنگ و طرح های مختلف

جنس سایبان برقی

روکش فلکسی یا قابلیت چاپ دیجیتال روی سایبان

انواع سایبان اتوماتیک

این سایبان برقی یک درپوش کامل است که در زمان بسته شدن هیچ پارچه ای مشخص نمی باشد

سایبان برقی نیم باکس

سایبان نیم باکس یکی از پرمصرفترین سایبان می باشد. در ابتدای باز شدن این سایبان یک لبه 30 سانتی متر پارچه وجود دارد که باعث جلوگیری از نور خورشید می شود.

سایبان برقی مغازه

سایبان مغازه یکی از پرمصرفترین سایبان ها می باشد که براحتی باز و بسته می شوند

سایبان برقی مغازه

سایبان برقی دو طرفه

همین طور که از اسم دوطرفه پیداست این سایبان برقی از وسط به دو سمت باز می شود که فضای بسیار زیادی را پوشش می دهد و اغلب برای کافی شاپ ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند.

سایابان برقی دو طرفه

سایبان برقی آفرود

سایبان آفرود سایبان برقی فول باکس است و مناسب برای کسانی که نیاز موقت به یک سایه برای استراحت را دارند.

سایبان برقی افرود

الوند درب سپاهان با نیروی متخصص و جوان خود توانسته بهترین متریال و قطعات استفاده شده در سایبان برقی را فراهم نماید. این شرکت تمام قطعات سایبان برقی را بصورت اورجینال در اختیار مشتریان قرار داده است و توانسته رضایت کاملی از مشتری مداری را داشته باشد.

نیروهای ماهر و مجرب با توجه به سابقه طولانی خود می توانند در کمترین زمان ممکنه سایبان برقی شما را نصب و راه اندازی می کنند. با نصب اصولی و استاندارد سایبان برقی طول عمر آن نیز افزایش و هزینه تعمیر نگهداری آن کاهش پیدا می کند.

نصب سایبان برقی

بعد از ساخت سایبان برقی وقت نصب آن می باشد. با توجه به اندازه عرض باید اقدام به شاسی کشی و محکم نمودن پایه U آن می کنیم.

باید دقت کنیم که هر U در موازات یکدیگر قرار بگیرند. سپس سایبان برقی را در محل مخصوص خود محکم می کنیم و سپس حد باز و بسته شدن را با میکروسوئیچ های موتور تنظیم می کنیم و در آخر هم مدار فرمان را متصل و برنامه دهی را انجام دهید.

باید توجه داشته باشید باید از افراد متخصص که تجربه کافی در زمینه نصب سایبان برقی در اصفهان را دارند استفاده کنید که بهترین نصب را داشته باشند، در غیر اینصورت سایبان برقی شما عملکرد مناسبی را نخواهد داشت و در کوتاه مدت دچار خرابی و عیب خواهد شد.

فروش و نصب سایبان برقی در اصفهان

چرا مشتریان شرکت الوند درب سپاهان را انتخاب می کنند؟

تنوع محصولات

شرکت الوند درب سپاهان در فیلد سیستم های درب کرکره، بازویی، ریلی و شیشه ای محصولات متنوع و با کیفیت خود را در مقیاس های مختلف به بازار عرضه می کند.

کیفیت عالی

تلاش شرکت در راستای ایجاد کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی و قابل رقابت با رقبای خارجی است. در این راستا با در نظر گرفتن کیفیت کارها ما به قیمتی مناسب و کیفیتی بالا دست یافته ایم.

مشاوره درب اتوماتیک رایگان

مشاوره رایگان

جهت انتخاب مناسب محصولات به علت خاص بودن و تخصصی بودن برخی محصولات- مشتریان گرامی نیازمند مشاوره درست و تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب هستند.

ضمانت نامه معتبر

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت و پشتیبانی محصولات، تمامی محصولات ارایه شده در شرکت الوند درب سپاهان دارای 2 سال گارانتی معتبر با ضمانت اجرایی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعات یدکی به مشتریان از ویژگی های درخشان شرکت الوند درب سپاهان است که توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تحویل به موقع

شرکت الوند درب سپاهان تاخیر ندارد. تحویل به موقع کارها احترام ما به مشتریانمان است.