انواع درب های برقی در اصفهان

انواع درب های برقی در اصفهان

امروزه درب های اتوماتیک یکی از مهمترین ملزومات هر مجتمع مسکونی و تجاری به حساب می آید. در این مقاله انواع درب های برقی در اصفهان از لحاظ کارکرد بررسی خواهیم کرد.

در هنگام انتخاب درب برقی برای اصفهان، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود، از جمله اندازه ورودی، کاربرد و بودجه. همچنین مهم است که درب را از یک تامین کننده معتبر خریداری کنید که ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد.

کرکره برقی امروزه در انواع مختلف تولید می شود که مصرف بالایی در جامعه دارد. مغازه  ها، پارکینگ ها، ورودی های پارکینگ های عمومی و حفاظ انواع پنجره را میتوان از کرکره برقی استفاده کرد.

یکی از مزیت های درب برقی کرکره ای اشغال فضای کم می باشد.

کرکره اتوماتیک در اصفهان

تفاوت های انواع کرکره برقی

تفاوت های کرکره های برقی به دو متریال تیغه (اسلت) و موتور بر می گردد.

تیغه کرکره برقی

تیغه ها در انواع مختلف مانند آلومینیوم، گالوانیزه، پلی کربنات( شفاف و امنیتی)، رول گیتر و فولادی در اندازه های 6، 8 و 10 سانتی متر و لوکس ترکیبی تولید می شوند.

موتور کرکره برقی

 

موتور های کرکره هم در مدل های سانترال، توبلار و ساید ساخته می شوند. امروزه موتور های ساید به دلیل خدمات آسان، عمر طولانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در مدل های مختلف و ولتاژ های AC  و DC تولید می شوند.

برای مکانهایی که فضای مورد نیاز برای موتور ساید موجود نباشد از موتور توبلار استفاده می شود موتور توبلار داخل لوله نصب می شود و قابل رویت نمی باشد.

موتور سانترال نیز وسط لوله درام نصب می گردد و سرعت بالای نسبت به موتور های توبلار و ساید دارد اما به دلیل خراب زیاد منسوخ شده می باشد.

درب برقی کرکره ای اصفهان

درب های پارکینگی عمدتاً به دو صورت لولایی، ریلی ساخته می شوند که هر کدام از این نوع درب ها موتور و مکانیزم خاصی برای اتوماتیک کردن آنها وجود دارد.

این مدل موتور در پک های کامل شامل دو عدد بازو، یک عدد مرکز کنترل (برد)، چشم الکترونیکی، فلاشر و یراق آلات ارائه می گردد. در واقع وزن درب، تردد، جهت وزش باد از مهمترین عوامل انتخاب جک مناسب می باشد.

جک بازویی درب پارکینگ اصفهان

برای اتوماتیک کردن این نمونه درب ها باید به وزن درب، راحت باز و بسته شدن درب و گیر نبودن غلطک های درب توجه کرد. این نمونه موتور ها به دو صورت زنجیری و دنده شونه ای موجود می باشند. ولتاژ های این موتورها به دو صورت 24 ولت و 220 ولت می باشند.

مجتمع های مسکونی به علت کم بودن سرصدا، حجم کم موتور نمونه زنجیری آن پیشنهاد می گردد.

این درب ها، یکی از جدیدترین درب های اتوماتیک هستند. این درب ها سکشنال، از پنل هایی تشکیل شده اند که با استفاده از بست های مخصوص به یکدیگر متصل می شوند. این درب ها بصورت یک تکه زیر سقف پارکینگ نصب می شوند و فضای خاصی را اشغال نمی کنند. این درب ها، دارای امنیت بسیار بالایی هستند و تقریباً می توان آن ها را در برابر سرقت ضد شکست نیز نامید.
درب سکشنال در اصفهان
درب سکشنال در اصفهان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.